Biuro Obsługi Jednostek Oświatowych w Sulejowie

Zatrzymaj banner przewijany

Dane teleadresowe

Biuro Obsługi Jednostek Oświatowych w Sulejowie
Samorządowe Centrum Usług Wspólnych
771-27-04-669
łódzkie
piotrkowski
Sulejów
Sulejów
Targowa 20
97-330

0446162815

oswiata@bojosulejow.pl

0446162815

Bartłomiej Pacan

0446162815

b.pacan@bojosulejow.pl

Izabela Gawin

0446162815

i.gawin@bojosulejow.pl

Danuta Tymanowska

0446162815

d.tymanowska@bojosulejow.pl

Dorota Wilczyńska

0446162815

d.wilczynska@bojosulejow.pl

Maria Mitulska

0446162815

m.mitulska@bojosulejow.pl

Edyta Owiesek

0446162815

e.owiesek@bojosulejow.pl

Bartosz Borkowski

446162815

b.borkowski@bojosulejow.pl

Aleksandra Balasińska

0446162815

I piętro

7.30 - 15.30

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2009 08:34
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 156405
06 marca 2019 08:17 (Bartłomiej Pacan) - Usunięcie stanowiska.
20 września 2018 10:31 (Bartłomiej Pacan) - Aktualizacja danych stanowiska: Inspektor Maria Mitulska.
20 września 2018 10:30 (Bartłomiej Pacan) - Aktualizacja danych stanowiska: Główny Księgowy Kazimiera Szczepkowska.
Realizacja: Superszkolna.pl