Biuro Obsługi Jednostek Oświatowych w Sulejowie

Zatrzymaj banner przewijany

Dane teleadresowe

Biuro Obsługi Jednostek Oświatowych w Sulejowie
Samorządowe Centrum Usług Wspólnych
771-27-04-669
łódzkie
piotrkowski
Sulejów
Sulejów
Targowa 20
97-330

0446162815

oswiata@bojosulejow.pl

0446162815

Bartłomiej Pacan

0446162815

b.pacan@bojosulejow.pl

Kazimiera Szczepkowska

0446162815

k.szczepkowska@bojosulejow.pl

Izabela Gawin

0446162815

i.gawin@bojosulejow.pl

Danuta Tymanowska

0446162815

d.tymanowska@bojosulejow.pl

Dorota Wilczyńska

0446162815

d.wilczynska@bojosulejow.pl

Maria Mitulska

0446162815

m.mitulska@bojosulejow.pl

Edyta Owiesek

0446162815

e.owiesek@bojosulejow.pl

Bartosz Borkowski

446162815

b.borkowski@bojosulejow.pl

Aleksandra Balasińska

0446162815

I piętro

7.30 - 15.30

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2009 08:34
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 140011
09 kwietnia 2018 10:33 (Bartłomiej Pacan) - Dodanie stanowiska: Pomoc Administracyjna Maria Mitulska.
09 kwietnia 2018 10:32 (Bartłomiej Pacan) - Dodanie stanowiska: p.o. Główny Księgowy Kazimiera Szczepkowska.
09 kwietnia 2018 10:31 (Bartłomiej Pacan) - Usunięcie danych kontaktowych.
Realizacja: Superszkolna.pl